Kemopol Protect - barva na vnitřní stěny

Kemopol Protect barva na vnitřní stěny
VLASTNOSTI

Kemopol protect je akrylátová disperzní barva chránící vnitřní stěny před výskytem plísní na povrchu.

POUŽITÍ

Výrobek je především vhodný pro ochranu a dekoraci stěn a stropů v koupelnách, kuchyních, prádelnách a jiných místnostech, kde je zvýšená vlhkost vzduchu a kondenzace vodních par. Suchý film je odolný vůči suchému otěru, ne však vůči mytí. Je třeba zdůraznit, že Kemopol protect se používá pouze pro zabránění výskytu plísní. Chcete-li natřít plísní již nakažené stěny, je nutné použít Algenon prostředek pro sanaci zasažených stěn.

Doporučujeme stěny důkladně vysušit a Algenon naředěný vodou (v poměru 1:1) štětcem či válečkem vetřít do stěny v jedné či dvou vrstvách podle stupně kontaminace. Po 24 hodinách pak omyjte stopy plísně ze stěn mokrým hadrem. Po vyschnutí stěn (24 hodin) stěnu natřít Simpra impregnací (podle potřeby) a poté výrobkem Kemopol protect ve dvou vrstvách. Aplikuje se štětcem, válečkem či stříkáním ve dvou vrstvách rozředěno vodou do 10%. Před přidáním vody je barvu nutno důkladně promíchat! Po ukončení práce je obal nutno dobře uzavřít a nářadí umýt vodou. Nedoporučuje se aplikace při teplotě pod +5 °C a nad +35°C.

VYDATNOST

V jedné vrstvě 4,5 - 5,3 m2 / 1 litru dle nasákavosti povrchu

SYSTÉM

1x Simpra univerzální impregnace
1-2x Top Premium

BALENÍ

6 l / 15 l

ŘEDIDLO

Čistá voda.

ODSTÍNY

Vyrábí se v bílé barvě. Pomocí Top Mix tónovacího systému lze připravit celou řadu odstínů. Pomocí tónovacích koncentrátů Kemoton lze připravit i pastelové odstíny.