Maestro 2K PU - lepidlo na parkety

Maestro 2K PU lepidlo na parkety
VLASTNOSTI

MAESTRO 2K PU LEPIDLO NA PARKETY je dvousložkové polyuretanové reakční lepidlo bez dodatku vody a rozpouštědel určeno k lepení všech druhů parket, dlaždic z přírodního kamene, keramických dlaždic a kovů na nasákavé i nenasákavé betonové, dřevěné a jiné podklady. Směs je odolná vůči vodě a zvýšené teplotě.

VYDATNOST

 0,8-1,3 kg/m2 smjese.

BALENÍ

 10,5 kg
(9 + 1,5 kg)

PŘÍPRAVA

PŘÍPRAVA PODKLADU
Podklad, na který se výrobek nanáší, musí být suchý (vlhkost 2%), rovný, zbaven prachu a ostatních nečistot a předem natřen Maestro PU primerem. Práci provádíme při teplotě +15 °C až +25 °C, relativní vlhkosti 40-65% a s parketami o vlhkosti 8-12%.

APLIKACE
Složky dávkovat v souladu s předepsaným poměrem míchání a důkladně promíchat pomocí elektrické míchačky (vrták se spirálovitým nádstavcem) tak dlouho, až se směs sjednotí. Připravenou směs aplikuje na betonové podklady pomocí žebrového hladítka B3 či B11. Parketové elementy tlakem či jemnými údery pokládat na čerstvou lepicí směs. Nářadí je třeba po ukončení práce ihned mechanicky očistit, v případě potřeby lze použít Maestro prostředek k mytí nářadí.