Hardlux - hammerschlag efektní email

Hardlux hammerschlag efektní email
VLASTNOSTI

HOS (EU VOC)

 

Hardlux hammerschlag efektní email je rychleschnoucí antikorozní a dekorativní nátěr na kov a dřevo vyroben na bázi modifikovaného alkydového pojiva, organických/ anorganických pigmentů a silikonových přísad.

POUŽITÍ

NA KOV

Lze jej nanášet přímo na kov, avšak trvanlivost ochrany (zvláště u barevných kovů) se výrazně prodlouží aplikací jedné vrstvy Kemodur S univerzální rychleschnoucí základní barvy na kov před Hardlux hammerschlag efektním emailem. Na pevný, suchý a čistý povrch obroušený hrubým brusným papírem se aplikuje štětcem, válečkem či stříkáním (rozředěný max. do 5%) v několika tenkých vrstvách (zvláště na svislých površích) při respektování omezení pro přestříkávání. Nátěr je nutno důkladně promíchat před i během aplikace! Je potřeba ověřit kryvost koutů a okrajů (kvůli omezení při přetírání)!

 

NA DŘEVO

Pro dosažení nejlepšího efektu se doporučuje dřevo předem natřít (zvláště měkké dřevo) vrstvou Kemocel základu pro suché broušení a během 30 minut jej přebrousit, zprachu a opatřit vrstvou Hardlux hammerschlag efektního emailu. Korektury či případný použít druhé vrstvy Hardlux hammerschlag efekt laku je nutno provést 8 hodin po nanesení první vrstvy!

 

VYDATNOST

V jedné vrstvě 4 - 5 m2 / 1 litru.

ODSTÍNY

 

BALENÍ

0.75 l / 5 l

ŘEDIDLO

K ředění a mytí nářadí používejte výhradně Hardlux hammerschlag ředidlo!